دوفصلنامه اقتصاد و مدیریت کاتب

دانشگاه تحقیق محور

بیشتر بخوانید

دوفصلنامه اقتصاد و مدیریت کاتب

دانشگاه تحقیق محور

بیشتر بخوانید

دو فصلنامه اقتصاد و مدیریت کاتب

دوفصلنامه اقتصاد و مدیریت کاتب یک نشریه علمی - تحقیقی پیشرو است که به گسترش مرزهای دانش در زمینه‌های اقتصاد و مدیریت می‌پردازد. این دوفصلنامه به عنوان یک سکویی برای محققان و دانشوران برای به اشتراک گذاشتن بینش‌ها، تئوری‌ها و یافته‌های تجربی خود عمل می‌نماید که به توسعه استراتژی‌ها و روش‌های نوآورانه در هر دو حوزه کمک می‌کند. ماموریت این دوفصلنامه ایجاد تحقیقات و گفتگوی بین رشته‌ای است که تعامل اقتصاد و مدیریت را ممکن می‌سازد. این دو حوزه به طور نزدیک به هم مرتبط هستند و کسب درک جامع از اصول اقتصادی برای تصمیم‌گیری موثر در مدیریت ضروری می‌باشد. با بررسی تلاقی اقتصاد و مدیریت، هدف این دوفصلنامه ارائه بینش‌های ارزشمند در مورد چالش‌ها و فرصت‌هایی است که سازمان‌ها در محیط تجاری پویا و پیچیده امروزی با آن روبرو هستند.

دوفصلنامه اقتصاد و مدیریت کاتب ارسال مقالات درباره‌ی موضوعات متنوعی از جمله اقتصاد خرد، اقتصاد کلان، رفتار سازمانی، مدیریت استراتژیک، کارآفرینی، بازاریابی، مالی، مدیریت منابع انسانی، مدیریت عملیات و موارد دیگر را می‌پذیرد. این دوفصلنامه تحقیقاتی را پیشنهاد می کند که دانش نظری را با تجربیات عملی ترکیب کند و مسائل واقعی جهان و توصیه‌های قابل اجرا برای مدیران و سیاست‌گذاران را مورد بررسی قرار دهد.

به عنوان یک نشریه علمی، دوفصلنامه اقتصاد و مدیریت کاتب به بالاترین استانداردهای اصالت و دقت علمی پایبند می باشد. هیئت تحریر دوفصلنامه از اقتصاددانان، محققان حوزه مدیریت و کارشناسان توانمند تشکیل شده است که فرآیند بازبینی کامل و بی‌طرفانه را تضمین می‌نماید. این دوفصلنامه متعهد به ترویج ارتقا کیفیت در تحقیقات و ارائه بازخورد سازنده به مولفین می باشد.

در دوفصلنامه اقتصاد و مدیریت کاتب، به اصالت مقاله و دسترسی به دانش تاکید می‌شود. این دوفصنامه تلاش می‌کند تا به مخاطبان گسترده‌ای از جمله دانشگاهیان، سیاست‌گذاران و محصلان انتقال دانش را فراهم کند. وب‌سایت دوفصلنامه یک رابط کاربری ساده را ارائه می‌دهد که می توان به راحتی در آرشیوهای آن جستجو و به آخرین تحقیقات دسترسی پیدا کرذ. همچنین، استفاده از عناصر چندرسانه‌ای مانند نمودارها و مطالعات موردی تاکید می شود تا درک و قابلیت اجرای کارهای منتشر شده را افزایش دهد.

مسئولین این دوفصلنامه شما را به مطالعه مقالات چاپ شده و آشنایی با آخرین پیشرفت‌ها در دانش اقتصادی و مدیریت دعوت می‌نمایند. امید است که این دوفصلنامه به عنوان یک منبع ارزشمند برای رشد فکری و فرایندهای تصمیم‌گیری در خدمت شما باشد.

از بازدید شما از دوفصلنامه اقتصاد و مدیریت کاتب سپاسگزاریم. منتظر مشارکت‌ و حمایت شما هستیم تا به پیشبرد دانش، ترویج تحقیقات بین رشته‌ای و ایجاد تغییر مثبت در حوزه‌های اقتصاد و مدیریت بپردازیم.

ISSN (پرینت): 6085-3006

ISSN (آنلاین): 6093-3006شماره جاری: شماره اول (بهار و تابستان 1402)
اطلاعات دوفصلنامه


ناشر پوهنتون کاتب
مدیر مسئول نجیب‌الله ارشد
سر دبیر محمد حکیم حیدر و عزیزالله خلیلی
مدیر اجرایی حسین براتی

آرشیف دو فصل نامه

اخبار و رویداد ها